www.polmaratonkatowice.pl

Pulsometr SIGMA PC 25.10 - www.polmaratonkatowice.pl

Pulsometr SIGMA PC 25.10

Styczeń 19th, 2015

Pulsometr SIGMA PC 25. 10 wyprodukowany przez znaną niemiecką markę Sigma oferuje prosty design i najważniejsze funkcje. To urządzenie zostało przygotowane z myślą o osobach, które lubią aktywny tryb życia a w szczególności lubią biegać.
Pulsometr Sigma posiada dwa podstawowe programy do pomocy w trenowaniu, jednak dla bardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość ręcznego ustawienia trybu treningu.
To urządzenie zostało wyposażone w kodowany i cyfrowy monitor, który ułatwia odpowiednie dokonywanie pomiaru.


W zestawie otrzymamy pulsometr oraz opaskę około-piersiową do mierzenia tętna. Takie rozwiązanie w połączeni z kodowanym, cyfrowym monitorem pozwala na naprawdę dokładne wyniki pomiaru. Nadajnik umieszczony w opasce piersiowej pozwala na dokładny odczyt EKG oraz przesył za pomocą kodowanego sygnału i prawdziwy wynik na monitorze pulsometru PC 25. 10.
Wygląd pulsometru jest nowoczesny i sportowy a przy tym prosty. Pasek przy zegarku został zrobiony z dość elastycznego materiału, w modelu niższym wielu użytkowników informowało o pękającym pasku przez twarde i sztywne tworzywo, z jakiego był wykonany. Obecnie w tym modelu konstruktorzy zadbali o takie szczegóły i pasek jest dużo bardziej elastyczny oraz trwalszy niż w poprzedzającym go modelu.
Ten produkt sportowy idealnie się sprawdza, daje prawdziwe dobrze odczytane pomiary. Dla aktywnych osób posiadanie pulsometru jest koniecznością, więc urządzenie tak renomowanej marki jak Sigma jest idealnym rozwiązaniem.