www.polmaratonkatowice.pl

Basen ogrodowy - spraw sobie frajdę! - www.polmaratonkatowice.pl

Basen ogrodowy – spraw sobie frajdę!

Październik 30th, 2014

basen ogrodowy

Choć sezon wakacyjny w Polsce nie trwa zbyt długo, a zmienność pogody to norma, coraz częściej w przydomowych ogrodach pojawiają się baseny. Zainstalowanie takiego miejsca w ogrodzie to niesamowita frajda nie tylko dla najmłodszych. Wyobraź sobie, jak miło upłynie Ci upalny, wakacyjny weekend w chłodej basenowej wodzie!

Nie ma lepszego sposobu na orzeźwienie! W dużych ogrodach świetnie sprawdzi się basen ogrodowy rozporowy. Pojemność powyżej 10 000 l! Dmuchany kołnierz zapewnia komfort podobnie jak niewielka drabinka, po której bezpiecznie wejdziesz do przyjemnie chłodnej wody. Baseny ogrodowe tego typu sprzedawane są w zestawach zawierających oprócz drabinki, akcesoria do czyszczenia, pompę, matę, podkład, przykrycie. Baseny rozporowe to wygoda ze względu na owalny kształt o spore wymiary: 488x305x107 cm. Pomieścić może jednocześnie kilkanaście osób. Podobnie jak basen np. marki Bestway. Pojemność 26 000 l, średnica 549 cm i wysokość 132 cm.
Jeśli nie dysponujesz tak dużą powierzchnią w ogrodzie, na pewno zadowolisz się mniejszym modelem np. basenem na stelażu o średnicy 305 cm, z funkcją filtracji (w zestawie pompa filtrująca i przykrycie). Okrągły wymiar i trwałość konstrukcji to zalety tego modelu.
Choć każdy basen ogrodowy, bez wyjątku, wymaga regularnego czyszczenia i filtracji warto poświęcić na to nawet godzinę. Kąpiel w czystej wodzie da prawdziwą radość całej Twojej rodzinie.
Zaproś przyjaciół na basenowe party. Wyobraź sobie tylko: chłodne napoje, dobra muzyka i kąpiel w basenie. Brzmi nieźle? Tak przyjemnie można spędzić cały dzień!